Humbi tragjikisht jetën në Gjermani, ja kush është i riu nga Malisheva

polici-gjermaneSylejman Q. Halitaj nga fshati Senik i Malishevës, ka humbur jetën tragjikisht në një aksident në Gjermani, kanë bërë të ditur familjarë të tij.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe kur do të bëhet varrimi i të ndjerit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e 22-vjecarit nga Mitrovica

Policia e Kosovës ka arrestuar një dyshuar për vrasjen e 22 vjeçarit ...