Një tjetër valltare seksi në skenë, edhe ajo pozon nudo… (Foto)

UntitledNdoshta të lodhur nga Kallashi, tani një tjetër e zëvëndëson atë. Duket se mbretëresha e vallëzimit në Kosovë nuk do të jetë më Donjeta, por Leta Luanesha. E shfaqur së fundmi, ajo tregon se është po aq bombastike sa Kallashi, ose ndoshta më shumë. Edhe ajo ka një trup përfekt dhe posedon atributet e një femre shumë sexy.
Fotografitë e siguruara nga Magazina tregojnë se sa tëherëse është Luanesha e cila nuk e ka problem të bëjë fotografi edhe pa asnjë rrobë në trup.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

beskallaku

Bes Kallaku tallet keq me “vuajtjet” e Ermal Mamaqit

Ermal Mamaqi ka qenë mbrëmë në “Zonë e Lirë” ku ka deklaruar ...