Pagoi 54 USD për të bërë vetullat, por … u shokua nga pamja në mëngjes!

vetullat-gimiNjë vajzë kërkoi vetulla më të trasha, kështu që ajo pagoi 54 dollarë në një sallon dhe përveçse i bëri të trasha vetullat e saj, i dha edhe ngjyrën që dëshironte.
Por, disa orë më vonë lëkura dhe vetullat e saj u kthyen në ngjyrë të kuqe dhe kur u ngrit në mëngjes ajo u frikësua, pasi sytë e saj ishin ënjtur në një mënyrë të tillë saqë ajo s’mund të shikonte asgjë.
Mjekët e diagnostikuan atë me alergji të rëndë dhe thanë se kjo shenjë mund t’i mbetet për gjithë jetën, ndaj dhe do e ketë të vështirë që ta harroj si ngjarje.

bukuroshe5

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nxënësit në gjimnazin e gjuhëve të huaja “Asim Vokshi” tentojnë të shkojnë në protestë, drejtoresha i mbyll në shkollë

Disa gjimnazist mëngjesin e sotëm kanë tentuar të bojkotojnë mësimin për të ...