Rrëfimi +18/ “Bëra seks e dehur me kolegun, por ja gabimi fatal”!

tradheeNjë grua 27 vjeçare ka rrëfyer historinë e saj të tradhtisë, me kolegun e punës, përcjell Bota Sot.

Ajo thotë se ka qenë e dehur dhe ka pasur seksin më të mirë në jetë me të, por është penduar dhe i ka treguar burrit të saj, andaj ka frikë se ai do ta lërë dhe martesa e saj do të shkatërrohet.

Kliko per me shume info

Ky është rrëfimi i saj: Kam bërë seks të dehur me një djalë që kam njohur në punë, por u ndjeva fajtore për këtë dhe I kam treguar të gjitha burrit tim disa ditë më vonë.

Ai është I mërzitur dhe keq dhe brengosem se ai nuk do të jetë në gjendje të më shohë në të njëjtën mënyrë si më pare.

Unë jam 27 vjet, ndërsa ai është 29 vjet. Ne kemi qenë të martuar prej 5 vitesh dhe kemi një djalë dz vjeç. Dola një natë me kolegë të punës dhe u ula afër një kolegu, I cili punonte në financa me mua.

Nuk e kam njohur atë, pasi në kohën që ai filloi punën, unë shkova në pushim të lindjes. Ai është pak më I vjetër se unë dhe shumë I bukur. Ne biseduam tërë natën dhe fillova të flirtoja me të, e fillova të pija shumë.

Ai më sugjeroi që të dilnim për të pirë diçka pas darkës, kështu që unë pranova dhe ai mori një taksi. Në makinë ai më puthi dhe më tha që të shkojmë në banesën e tij. U pajtova, por I thashë vetes që do të shkoja për një kafe të shpejtë.

Ne fillaum të puthemi dhe sapo mbyllëm derën ne bëmë seksin më të mahnitshëm në jetën time, edhe pse isha e dehur. Pastaj mora një taksi për në shtëpi.

Burri nuk më pyeti pse shkova aq vonë por ditë më pas fillova të ndihem shumë fajtore. Në fund unë I tregova, pasi nuk desha që martesa jonë të jetë e bazuar në gënjeshtra.

E urrej veten time për atë që kam bërë dhe që e kam lënduar atë. Burri im nuk deshi që të vinte afër meje në ato momente. Më tha se ka nevojë për kohë, por më siguroi që nuk do të më linte.

E dëshpëruar dua që martesa jonë të rregullohet. A do të jetë e mundur apo ky është fillimi I fundit. Përgjigja e psikologes: Është e mundshme që të kalohet kjo krizë, kështu që mos u deshpëro.

Nuk ka asnjë justifikim për atë që keni bërë, por shumia e njerëzve kanë vepruar në mënyrë të pakujdesshme dhe janë penduar.

Besimi me burrin tuaj është shpartalluar. Nëse nuk do që të flasë, shkruaj atij një letër dhe lërkoj falje. Thuaj se dëshiron që ta kthesh martesën tuaj në rrugën e duhur. Nësë do, atëherë dashuria juaj do të triumfojë.

Ti duhet të fillosh që të sillesh shumë e dashur, plotësisht e sinqertë dhe e besueshëm që burri të të besojë përsëri. Bëhu e sigurtë që jeta juaj seksuale të jetë e përmbushur./BS/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.