Vajzat i lë truri, striptizëm në mes të rrugës, gjoksin jashtë dhe …!

Kliko per me shume info

striptisteKur ato dalin për jetë nate, paparacët bëjnë festë gjithashtu.

Vajzat e “Ex on the Beach” në Britani janë të njohura për jetën e shfrenuar.

Kliko per me shume info

Këtë herë shfaqjen e dhuruan Chloe Goodman që nuk e përmbante gjoksin dhe Charlotte Dawson që bëri striptizëm në rrugë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.