E tmerrshme çfarë pëson adoleshentja nga “selfie”, ja pamjet e rënda

Kliko per me shume info

Një vazjë e cila mendohet të jetë rreth 16 vjeç ka humbur të gjithë flokët e saj në një aksident të tmerrshëm, teksa tentonte të bëntë selfie në një kënd lojërash.
Video shokuese tregon se si rrota e mjetit argëtues ku kishte hipur adoleshentja, i tërheq skalpin e kokës ndërkohë që ajo u përpoq të realizonte foton perfekte.
Ngjarja e cila e ka lënë vajzën tërësisht të traumatizuar ndodhi jashtë një kolegji në Baraut, një qytet i vogël 40 milje larg Dehlit në Indi.
Sipas raportimeve, ajo u dërgua më pas në spital dhe tani është duke marrë trajtimet përkatëse.

https://youtu.be/LjhhMKwQPv8

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.