Harrojeni Kim Kardashianin, kjo vajzë po çmend botën, mbani frymën!

sexyyyDikush mund të thotë se bota është e mbushur me femra seksi.

Megjithatë JoJo Babie ia ka dalë të jetë ndër më të komentuarat e momentit.

Amerikania fiton miliona falë formave të saj dhe është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bes Kallaku flet për “Zelig”: “Ja çfarë më thanë për laçjanët”

Dikur e shihte nga ekrani i televizorit, frymëzohej të prodhonte skeçe të ...