Rrëfehet 16-vjeçarja: Bëj seks me një burrë të martuar, ai më bën …!

couple-having-sex-in-bedNë rubrikën e psikologes Deidre në “The Sun”, rrëfimi i radhës është i një nxënëseje 16-vjeçare në SHBA, e cila kryen marrëdhënie seksuale me një burrë të martuar 35 vjeç

Rrëfimi i 16-vjeçares:

Kliko per me shume info

Unë po bëj seks me një burrë më të madh në moshë dhe të martuar që i pëlqen që unë të rri me uniformën e shkollës kur takohemi. Mendoj se ai është seksi, por më tha që në fillim se nuk do t’i lërë kurrë gruan e tij dhe fëmijët për mua.

LEXO EDHE:  HISTORI +16/ 5 femra rrëfejnë takimet e nxehta në pushime: Ja si e bëra në ballkon, më pas…

Unë jam 16 vjeç dhe e takova atë përmes shokut tim të ngushtë, tashmë kemi disa muaj që shkojmë në shtrat. Herën e parë që kemi kryer marrëdhënie seksuale e bëmë në mënyrë të pambrojtur dhe ishte e dhimbshme, por në mëngjes piva një pilulë.

Unë e takoj atë 1 herë në javë pas shkolle dhe seksi që bëjmë është fantastik. Ai është një dashnor i sjellshëm dhe gjithmonë më kërkon që të mbaj veshur uniformën e shkollës. Ai më bën të ndihem kaq speciale.

LEXO EDHE:  E frikëshme! Pak kohë pasi e preku dora fantazëm, i riu vdes

Përgjigjja e psikologes:

Ai është i martuar dhe ka thënë se kurrë nuk do ta lërë gruan dhe fëmijët e tij për ty. Ju jeni një nga shumë vajzat që ai kryen marrëdhënie seksuale. Merrni një vendim të fortë që nuk do ta takoni atë njeri përsëri dhe përqëndrohuni te shoqëria që mund të të drejtojë drejt njohjeve të reja të djemve të moshës tënde.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here