Nudo dhe me dorën te … “zogu”! Vajza e aktorit të njohur tejkalon çdo limit! (+18)

modelja-nudoTani është mirë që Bruce Willis të mos i shohë këto foto.

Vajza e aktorit të nnjohur, Tallulah Willis ka realizuar një set fotosh të nxehta për Tyler Shields.

Fotot e 22-vjeçares janë pjesë e një albumi të titulluar “Provocateur”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja fotot intime të Sinan Hoxhës dhe Seldit (Foto +16)

Sinan Hoxha dhe Seldi para shumë vitesh ishin shumë të përfolur për ...