‘Çmendet’ vajza e Madonës, nxjerr gjoksin në Snapchat

Nëntëmbëdhjetë vjeçarja, vajza e madhe e Mbretëreshës së pop Madonna, në ditët e fundit ka publikuar disa selfies Snapchat, në të cilat për herë të parë shfaqet topless. Këto imazhe, janë rispostuar shumë shpejt në rrjetet sociale dhe menjëherë kanë bërë xhiron e botës, madje duke marrë mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet.

LEXO EDHE:  Sa kg jashtëqitje bën një njeri gjatë gjithë jetës? Shkencëtarët bëjnë llogaritë, habisin rezultatet (FOTO)

vajza-madones

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here