Vajza e ish-kreut të Kuvendit zbulon publikisht lidhjen intime

vajza-jakup-krasniqiVajza e madhe e ish-kryeparlamentarit Jakup Krasniqi, jo rrallëherë ka zënë vend në media.

Gresa këto ditë ka bërë publike edhe lidhjen e saj me të dashurinë.Kështu ajo pritet që shumë shpejt edhe të fejohet me një djalë mjaft simpatik.

Kliko per me shume info

Gresa dhe i dashuri i saj Adriatiku ka kohë që janë në lidhje, por vetëm tani e kanë bërë publike.

Magazina.al, ju sjell fotografitë e para të vajzës dhe dhëndrrit të ardhshem të Jakup Krasniqit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here