Vajza e ish-kreut të Kuvendit zbulon publikisht lidhjen intime

vajza-jakup-krasniqiVajza e madhe e ish-kryeparlamentarit Jakup Krasniqi, jo rrallëherë ka zënë vend në media.

Gresa këto ditë ka bërë publike edhe lidhjen e saj me të dashurinë.Kështu ajo pritet që shumë shpejt edhe të fejohet me një djalë mjaft simpatik.

Gresa dhe i dashuri i saj Adriatiku ka kohë që janë në lidhje, por vetëm tani e kanë bërë publike.

Magazina.al, ju sjell fotografitë e para të vajzës dhe dhëndrrit të ardhshem të Jakup Krasniqit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bes Kallaku flet për “Zelig”: “Ja çfarë më thanë për laçjanët”

Dikur e shihte nga ekrani i televizorit, frymëzohej të prodhonte skeçe të ...