Ja vajza ideale me të cilën duhet të martoheni … “kujdes” nga pamjet!

vajzaaNë këtë kohë, kur filtrat nëpër foto janë kryefjala e ditës, një vajzë që nuk i përdor ato konsiderohet e rrallë madje shumë e vështirë për tu gjetur.

Mirëpo kjo është edhe arsyeja që Beck Lomas një blogere australiane është bërë e njohur. 22-vjeçarja në çdo foto që poston në rrjetet sociale, nuk përdor kurrë filtra. Ajo poston foto ashtu siç është  me puçrra, defekte, nishane dhe ka plot 155 mijë ndjekës.

Beck shprehet se ajo e do trupin e saj dhe kushdo që publikon foto me filtra në fakt nuk fiton asgjë, thjesht gënjen veten dhe të tjerët për dicka që nuk e ka. Epo, thoni a është kjo vajza ideale? Jeta osh qejf

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vajza shqiptare tregon hallin e jetës: Dashuroj një djalë, por ai s’ka…

Një vajzë ka një hall të madh. Ajo është njohur me një ...