HISTORIA +18/ Si kënaqa burrin dhe vjehrrin në natën e pare të martesës!

sex masUne vij nga nje fshat i vogel i Shqiperise dhe gjithe jeten time kam mesuar qe ti bindem burrave. Edhe martesen time e vendosen prinderit e mi me nje djale te fshatit pasi prinderit e mi njihnin babain e tij pasi e kishin mik.

Ai gjithnje me ka pelqyer mua dhe me flirtonte dhe vet ai kembënguli shume qe te me kishte nuse tek shpia e tij. Cuni i tij ishte pak i shemtuar por ai ishte mjaft i mbajtshem dhe kur me fliste piset realsiht qe me lagte totalisht. Prandaj dhe une nuk rezistova shume dhe thash po ne martese.

Dasma ishte mjaft e mire dhe e bukur. Burri im ama piu shume ate nate dhe nuk mund te bante mire as veten dhe as te ishte i vetdishem, te pakten keshtu mendoja. Vjehrri im duke pasur frike dhe ndonje aksident te mundshem dhe mos kenaqesine time ne naten e pare te marteses na coj ai tek shtepia jon e re. Gjate rruges burri ishte i shtrir tek sedilja prapa ndersa une perpara me vjehrrin. Ai me nga cmonte dhe filloj te me prekte kofshet ndersa mu lste qe te ndrija pak fustanin te shishte … nese ishte I mire per cunin e vet.

Une i thash jo por pi.. im ishte ne flake. Kur shkuam ne shtepi burri u shtri ne krevat ndersa une shkova te pastrohem ne banjo. Vjehrri im erdhi dhe direkt me kapi nga prapa duke future gishtat e tij ne pi.. tim por per habin time kur u ktheva pash qe burri po na shihte dhe po i binte me dore. Vjehrri me afroi tek ai dhe me urdhoroj tja thith burrit qe te me vleresonte ndersa ai filloj te me lepij.

Kjo ishte nata ime e pare e marteses dhe sigurisht qe nete te tjere si kjo pasuan pasi seks te tille veshtire se mund te lsh te iki keshtu..

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

artur-velo16

E pazakonta që ndodhi tek “E diela shqiptare”, i burgosuri hyn në sallë

Dicka e pazakonte ka ndodhur diten e sotme në emisionin “Të shihemi ...