Kjo video po i tmerron të gjithë, ja çfarë i ndodh vajzës teksa është në gjumë

Pamjet e mëposhtme kanë tmerruar shumë njerëz në internet.

Në video shihet një vajzë e cila në gjumë ngrihet në ajër për disa sekonda.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Dy persona pasi kanë mbushur makinën e tyre me karburant kanë tentuar ...