Me gjoksin e madh shtyp kanaçen e birrës, vajza i befason të gjithë

Një grua e njohur vetëm si Hales, është filmuar në shtëpinë e saj në Shtetet e Bashkuara, teksa e godet dhe e shtyp me gjoks kanaçen e birrës.

Ajo qëndron pranë tavolinës ku është vendosur ambalazhi metalik dhe pasi merr njoftimin ‘nisu’ e fillon “aksionin”, transmeton Telegrafi.

Kliko per me shume info

Pasi e ndrydh kanaçen, motra e saj nis të qeshë.

“Është një truk i mirë për festa”, e përshkruan ajo këtë veprim.

LEXO EDHE:  Shakaja PA KRIPË e dhëndrit anulon martesën, ndërhyn policia

Duke marrë parasysh se në tavolinë janë edhe disa kanaçe tjera të shtypura, mësohet se ajo e praktikon për një kohë këtë “hobi”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here