19-vjeçarja bie nga kati i 17 i pallatit

VAJZA-BIENjë adoleshente ruse mund të thuhet që ka parë vdekjen me sy. Ajo ra nga ballkoni i saj në katin e 17-të, por arriti të mbijetojë.

Fati i buzëqeshi Marina Lebedevas, 19 vjeçares nga Moska, pasi ra në çatinë e një Volksvageni.

Ajo pësoi disa fraktura por asgjë serioze për jetën. Dëshmitarët thanë se dëgjuan ulërima dhe kur kthyen kokën panë adoleshenten që u përplas mbi makinë.

Sipas mjekëve, pesha e saj e vogël truporë e favorizoi duke shmangur tragjedinë. Lartësia nga ajo ra ishte thuajse 55 metra.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

6 ‘vrasësit’ e fshehur në etiketat e ushqimeve, ja si t’i lexoni mes rreshtave

Si të zgjidhni vezë organike, apo bukën që nuk është gatuar me ...