Ja ushqimet e duhura kur keni stomakun bosh… (Foto)

 

UntitledJogurti, kafja dhe lëngu i freskët i portokallit – kjo është ajo çfarë shumica e njerëzve e imagjinojnë kur të mendojnë për mëngjesin e përkryer.
Fatkeqësisht, vetëm pak njerëz janë të vetëdijshëm se disa ushqime nuk janë të mira për njeriun kur konsumohen në stomak të zbrazur, transmeton Express.
Bright Side e ka krijuar një listë të thjesht me ushqimet që duhet të konsumohen dhe të mos konsumohen në mëngjes./Express/

LEXO EDHE:  Dyluftimi i pazakontë, gaforrja i punon spektakël thikës, përballet e patrembur me kuzhinierin (VIDEO)
Kliko per me shume info

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here