Bëjini update whatsapp-it, risitë e reja do t’ju mahnisin

whatsappWhatsapp ka bërë një update të ri, i cili mund të përdoret në bisedat e grupeve ose në ato personale.
Rrjeti sociale sapo futi në përdorim një sërë vetish të kamerës me të cilat njerëzit mund të argëtohen.
Ato përfshijnë mjete që ju lejojnë të vizatoni tek fotot para se t’ia dërgoni dikujt dhe gjithashtu të shtoni emoji tek to.
Përditësimi i ri gjithashtu përfshinë dhe një mënyrë të re për të shtuar njerëz në biseda, duke ndihmuar kështu këdo që përdor Whatsappin për të organizuar gjithçka.

Vetitë e reja të kamerës ishin lançuar edhe më parë dhe punojnë me një ngjashmëri të pabesueshme si filtrat e rrjetit social Snapchat.

Përveç mënyrave për të pikturuar, kamerat e përparme kanë një blic, i cili përdor dritën dhe gjithashtu aftësinë për t’u futur dhe për të zmadhuar me një gisht foton dhe vetinë e saj dhe për të ndryshuar kamerat nga e pasmja tek e përparmja dhe anasjelltas.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kujdes me këtë shtojcë në Google Chrome, është virus

Kërkuesit e sigurisë kanë zbuluar një virus të ri i cili po ...