UFO-ja dallohet plotësisht në rrugë, shokohen banorët, videoja “thyen” rrjetin

Kliko per me shume info

ufootDritat e jashtëzakonshme të gjelbërta janë dalluar në qiellin e Siberisë, duke çuar ekspertët dhe banorët të mendojnë se kanë qenë alienë.
Spektakli ndriçoi qiellin mbi liqenin Bajkal të martën në mbrëmje.

Si fillim banorët menduan se drita jeshile vinte nga një raketë e lëshuar nga ushtria e Vladimir Putin në Orenburg, e cila e goditi me “sukses” shënjestrën e saj në gadishullin Kamchatka afër Paqësorit.

Kliko per me shume info

Megjithatë u zbulua se raketa ishte nisur nga Rusia orë më parë.

“Në zonën e Goryachinsk pamë një dritë të fortë jeshile dhe më pas një objekt duke fluturuar. Fluturoi disa sekonda mbi liqenin e Bajkalit dhe më pas u zhduk, u dogj në atmosferë”, tha Mikhail Ovdin, një spektator.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.