Turistja nga Ukraina grabitet në mes të Durrësit

policia-durresNgjarje e rende ne Durres. Një turiste nga Ukraina është grabitur në mes të qytetit bregdetar.

Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë rreth orës 12:30 minuta në qendër të Durrësit.

Policia thotë se 30-vjeçarja me inicialet U. K., ka deklaruar se mesditën e djeshme në lagjen 13, një person i paidentifikuar rreth 16-18 vjeç, i ka marrë nga dora çantën me një shumë parash dhe dokumentet.

Burimet zyrtare nga Policia thonë se ka nisur punën për identifikimin e kapjen e autorit.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tirane-policia

Tiranë, para 4 ditësh u mjekua për dhimbje të forta, ndërron jetë 24-vjeçari

Një 24-vjecar mësohet të ketë ndërruar jetën ditën e sotme në ‘’Don ...