Ylli Limani tradhton Tunën, shfaqet me “seks-bombën” shqiptare!

YLL-LIMANI-TUNAKëngëtarja Luana Vjollca, e cila për momentin ndodhet në Prishtinë ka postuar në Instagram një fotografi ku shihet me këngëtarin Yll Limani.
Ajo në fotografinë e postuar ka vendosur mbishkrimin “Soon”, ku siç mund të kuptojmë këngëtarja është në studio muzikore duke regjistruar ndonjë projekt të ri muzikor, pse jo dhe në bashkëpunim me Yllin.

Nga ana tjetër Yll Limani këto ditë është përfolur nëpër media për shkak të largimit të fotografive me Tunën nga Instagrami i tij. Ylli dhe Tuna kishin paralajmëruar që kënga e tyre do të lansohej në fillim të muajit nëntor, por të shohim nëse do të ndodhë një gjë e tillë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...