“Zogu” 7 muajshe shtatzanë, ja kush është babai i bebit

cozman-tunaAjo e kishte mbajtur të fshehtë duke iu shmangur kamerave dhe publikut, por çdo gjë ka dalë sheshit.

Ajtuna Sejdiu është shtatë muajshe shtatzënë dhe babai i fëmijes është Cozman, i cili u bë i famshëm pak javë më parë pas sherrit me Noizy-n në ambientet e një hoteli në Prishtinë.

Lajmi raportohet nga Express, i cili i referohen faktit se ajo e fshehu për një kohë të gjatë shtatzaninë e saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...