“Zogu” 7 muajshe shtatzanë, ja kush është babai i bebit

cozman-tunaAjo e kishte mbajtur të fshehtë duke iu shmangur kamerave dhe publikut, por çdo gjë ka dalë sheshit.

Ajtuna Sejdiu është shtatë muajshe shtatzënë dhe babai i fëmijes është Cozman, i cili u bë i famshëm pak javë më parë pas sherrit me Noizy-n në ambientet e një hoteli në Prishtinë.

Kliko per me shume info

Lajmi raportohet nga Express, i cili i referohen faktit se ajo e fshehu për një kohë të gjatë shtatzaninë e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.