Tuna shtatëzënë? Cozman jep një përgjigje

tuna-sejdiuShtatëzania e Tunës u bë një lajm bujë në portalet kosovare dhe shqiptare. Duke mos pasur një përgjigje të saktë dhe një konfirmim nga vetë Tuna, mediat janë munduar të lidhen me dy këngëtarët, por asnjëri nuk ka pranuar. Por, një mik i mirë i Cozmanit gjithashtu pjesë e grupit ”Babastars” ka folur për mediat duke thënë se ky lajm nuk është aspak i vërtetë. “Cozman nuk ka ndërmend të reagojë, pasi ky lajm nuk është aspak i vërtetë”, – thotë reperi i njohur.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Reagon Bes Kallaku, ja e vërteta e largimit nga Portokallia

Prej disa ditëve me rradhë, në media qarkullon një lajm ku thuhet ...