Altuna Sejdiu thyen heshtjen lidhur me shtatzëninë, publikon 3 foto

Kliko per me shume info

tuna-shtatzeneShtatzania e këngëtares Altuna Sejdiu është bërë “top lajm” në mediat e Kosovës, të cilat pretendojnë se është në muajin e shtatë.

Këngëtarja nuk është prononcuar asnjëherë në lidhje me këtë aludim, duke mos e mohuar por njëkohësisht as nuk e pranoi. Këngëtarja ka zgjedhur një tjetër mënyrë për të dëshmuar nëse është apo jo shtatzënë, duke publikuar foto nga koncerti i mbajtur në Zyrih mbrëmjen e djeshme.

Kliko per me shume info

Nga pamjet këngëtarja duket se është në super formë dhe nuk vërehet shtim në peshë si pasojë e shtatzënisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.