Altuna Sejdiu thyen heshtjen lidhur me shtatzëninë, publikon 3 foto

tuna-shtatzeneShtatzania e këngëtares Altuna Sejdiu është bërë “top lajm” në mediat e Kosovës, të cilat pretendojnë se është në muajin e shtatë.

Këngëtarja nuk është prononcuar asnjëherë në lidhje me këtë aludim, duke mos e mohuar por njëkohësisht as nuk e pranoi. Këngëtarja ka zgjedhur një tjetër mënyrë për të dëshmuar nëse është apo jo shtatzënë, duke publikuar foto nga koncerti i mbajtur në Zyrih mbrëmjen e djeshme.

Nga pamjet këngëtarja duket se është në super formë dhe nuk vërehet shtim në peshë si pasojë e shtatzënisë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prej vitesh e ka mbajtur të fshehur, Artiola Toska publikon foto me bashkëshortin

Artiola Toska, e cila ka qenë shumë e pranishme në skenat shqiptare ...