Fotot i nxjerrin të vërtetën në shesh, Tuna nuk e mohon më shtatëzaninë e saj (Foto)

Kliko per me shume info

UntitledFjalët e shumta se Tuna është shtatëzënë u hodhën poshtë direkt! Por, fansat dhe portalet nuk kanë ndalur derisa të marrin një konfirmim nga këngëtarja. Së fundmi është ‘’hetuar’’ për këngëtaren dhe në fotot e postuara vetë nga ajo, shihet qartazi barku i saj që ndryshet nga herët e tjera, nuk është i sheshtë. Edhe pse ende asgjë nuk është e vërtetuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.