Merr fund misteri, ja kush është babai i fëmijës së “zogut”!

TUNADitë më parë u bë publik lajmin për shtatzëninë e Tunës. Ndërkohë pati disa tentativa për ta përgënjeshtruar, gjithsesi, sipas Gazeta Express mësohet se Tuna është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe babai i fëmijës është Patris Berisha, vëllai i Robert Berishës, burrit në Nora Istrefit.

Çifti ditë më parë janë fotografuar së bashku në një lokal në Prishtinë, ku këngëtarja nuk dukej në gjendjen më të mirë të mundshme.

Tuna nuk ka shumë kohë, që është ndarë nga reperi Cozman dhe thashethemet se ajo ka një të dashur të ri, po dalin si të vërteta.

babaii

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

beskallaku

Bes Kallaku tallet keq me “vuajtjet” e Ermal Mamaqit

Ermal Mamaqi ka qenë mbrëmë në “Zonë e Lirë” ku ka deklaruar ...