Merr fund misteri, ja kush është babai i fëmijës së “zogut”!

Kliko per me shume info

TUNADitë më parë u bë publik lajmin për shtatzëninë e Tunës. Ndërkohë pati disa tentativa për ta përgënjeshtruar, gjithsesi, sipas Gazeta Express mësohet se Tuna është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe babai i fëmijës është Patris Berisha, vëllai i Robert Berishës, burrit në Nora Istrefit.

Çifti ditë më parë janë fotografuar së bashku në një lokal në Prishtinë, ku këngëtarja nuk dukej në gjendjen më të mirë të mundshme.

Kliko per me shume info

Tuna nuk ka shumë kohë, që është ndarë nga reperi Cozman dhe thashethemet se ajo ka një të dashur të ri, po dalin si të vërteta.

babaii

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.