Donald Trump i gjithi lakuriq! Statuja e tij në ankand, ja sa shitet (+16)

trump2016Trupi i zhveshur i Donald Trump është shitur për 20.000 në një ankand, por mos u brengoseni, është thjesht një statujë.

Skulptura e madhësisë natyrore të Trump, e shfaq atë më stomak shumë të madhe, por me organe të vogla gjenitale, transmeton Express.

Statuja i është shitur një blerësi misterioz përmes një ankandi online në Los Angeles, me një ofertë finale prej 21.875 dollarë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Reperi shqiptar bie ‘pre’ dhe degjenerohet, publikohen bisedat intime

Reperi shqiptar bie ‘pre’ dhe degjenerohet, publikohen bisedat intime (+18)

Reperi i njohur 2 Ton kohë më parë është spekuluar se kishte ...