Intervista e Trump po trondit botën: Unë dhe bija ime të përbashkët e kemi seksin

donald-trumpKjo intervistë e vitit 2013 po bën xhiron e rrjetit. Donald Trump dhe e bija Ivanka ishin ftuar në një emision të gazetares Wendy Williams.

Kur gazetarja pyet të ftuarit se cila është gjëja e përbashkët mes tyre, Ivanka përgjigjet “Golfi ose pasuritë e patundshme”.

Por, Trump ka dhënë një përgjigje që ka zemëruar jo pak të bijën.

“Seksi”, tha ia.

Mjafton të shohësh vështrimin që i drejton e bija, për të kuptuar se çfarë ka qenë duke menduar ajo në ato çaste.

Në atë intervistë Trump thoshte se kishte shumë respekt për Michelle Obama dhe e mbështeste plotësisht./tema/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Angli, zbulohet fabrika e prodhimit të hashashit në buknerin e Ministrisë së Mbrojtjes

Sasi te konsiderueshme kanabisi janë gjetur në një ish-bunker bërthamor nëntokësor në ...