“Gangsterja” seksi nga Elbasani nxjerr të pasmet dhe tërbon keq meshkujt

vajzaaaTrejsi Sejdini, “gangsterja” seksi nga Elbasani që u bë e njohur për videon e dhunshme në të cilën ajo bashkë me disa të njohur të saj rrihte një djalë, tashmë ka provokuar keq meshkujt me një postim që ka bërë në rrjetin social facebook.

Ajo ka nxjerrë disa foto provokuese të të pasmeve të saj duke e shoqëruar me një tekst tundues. Teksi sipër fotos është “Ju kishte marrë malli??? Mua shumë… Për stinën e verës e kam fjalën!”, i cili sigurisht nënkupton diçka tjetër.

Ju ftojmë të ndiqni në vijim këto foto provokuese si dhe disa të tjera.

Follow @trejsisejdini

A photo posted by sejdini.trejsi (@sejdini.trejsi) on

#throwback

A photo posted by sejdini.trejsi (@sejdini.trejsi) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...