Tragjike/Rusi, vrasin 31-vjeçaren, trupin e saj e servirin në një festë

UntitledDy kanibalë, pasi kanë kryer marrëdhënie seksuale dhe kanë vrarë një grua dënohen me 12 vjet burg. Personat nga Novokuznetsk Rusi, Kirill Nemykin dhe Sergey Metlyayev pasi e kanë vrarë i kanë ngrënë pjesët e trupit të saj, në një festë të organizuar në shtëpinë e tyre shkruan Daily Mail.
Ata u ftuan nga viktima Nadezhda Avakumova në banesën e kësaj të fundit. 31- vjeçarja ishte e dehur kur i ftoi ata për një sauna dhe që më pas pati marrëdhënie seksuale me ta.

Më pas ajo u tha atyre se do i denonconte në polici për përdhunim. Dyshja e rrahu gruan dhe e mbylli atë në bodrumin e shtëpisë së një prej burrave.

Në fillim gruaja ishte e qetë, por më pas nisi të bërtasë dhe të lutej për ndihmë. Kirill Nemykin mori një thikë të madhe nga tavolina dhe hapi derën e podrumitn dhe krey vrasjen makabre.

Më pas ata, e copëtuan trupin e 31-vjeçares dhe ia servirën miqve të tyre në një festë. Në fund të festës, burrat i futën eshtrat e gruas në një qese plastike dhe i hodhën në koshin në fund të rrugës. Ngjarja horror ka ndodhur në vitin 2014, por dënimi është dhënë vetëm tani./balkanweb/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Video/ Modelja me bikini i vërsulet prezantuesit pasi i preku të pasmet

Ai i prek të pasmet dhe kjo mjafton që modelja të acarohet ...