Torturoi të dashurën në mënyrën më të tmerrshme… me spec djegës në sy

UntitledDavid Healion, 38 vjeç nga Uellsi, e detyroi të dashurën e tij ndaj aktit shokues, pas një zënke mes tyre.“Të gjithë njerëzit që takoj janë psikopat”, i kishte thënë David të fejuarës së tij, pasi e torturonte ndërkohë që ajo e kërcënonte se do e linte pasi ai ishte shëndoshur.
38- vjeçari u përpoq që ta mbante partneren në shtëpi, por duke parë rezistencën e saj e bllokoi përtokë, dhe nisi ti hidhte spec djegës në sy.Pas kësaj ai nisi që ta rrahë egërsisht.

Pas dhunës së pësuar gruaja arriti të telefonojë ndihmën e shpejtë, duke treguar torturat që kishte pësuar ndërsa partnerin e saj e cilësoi “të çmendur dhe të rrezikshëm”.

Pas kësaj 38- vjeçari u arrestua, dhe lidhur me ngjarjen e ndodhur rreth një vit më parë, u përball me një proces gjyqësor ku këtë të mërkurë u dënua me gjashtë muaj burg.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vajza shqiptare tregon hallin e jetës: Dashuroj një djalë, por ai s’ka…

Një vajzë ka një hall të madh. Ajo është njohur me një ...