Topless dhe skena të nxehta në plazh, çifti i mirënjohur pa komplekse (Foto)

UntitledIsh-prezantuesja e programit “CBeebies”, Sarah Jane Honeywell po shihet në pushime me bashkëshortin e saj
Çifti edhe pse nuk ishte aq i njohur për mediat më parë, ata tani janë bërë pjesë e magazinave rozë për shkak të këtyre fotografive që janë publikuar, shkruan Mirror, transmeton Gazeta Express.
Çifti janë martuar vitin e kaluar, të cilën kanë edhe një fëmijë, mirëpo në këto fotografi shihen vetëm ata të dy – e si duket kanë dashur të largohen pak nga obligimet familjare kështu duke shijuar plazhin britanik.
Paparacit kanë arritur t’i “zënë” në skena të nxehta. Ish prezantueses si duket i pëlqen të lahet e zhveshur në det. /GazetaExpress/

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pas Kim Kardashian, shqiptari kujdeset edhe për “look-un” e aktores hollivudiane

Shqiptari, Mario Dedivanovic është shndërruar në një nga grimierët më të preferuar ...