Tmerron nënën e tij, ky aktor nuk i lë asnjëherë shakatë

“Ca ke bo??” Vipat e Bllokut “cmendin” Bes Kallakun, ja si përgjigjet aiGjithmonë i mbushur me energji dhe humor, këtë herë Bes Kallaku e tregoi me nënën e tij.

Teksa ajo po flinte, BEsi shkon dhe e tmerron dhe ajo ngrihet duke i bërtitur.“Kishte zon gjumi mamen, thash ti boj nje shaka, pas ksaj ka nja 1 ore qe nuk po zgjohet mo…

Kjo esht mamaja ime, kurse Ija, eshte gjyshja ime, sa per mos me u ngaterru…

Si zgjohet qkjo er ejjjj????,”-shkruan Besi krahas videos së publikuar prej tij në “Instagram”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. Po grun a tmerron dot ti bes apo ta tmerronjn shoqnia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Një tjetër anëtar i grupit të Noizyt sulmon Enca Haxhinë: “Ti nuk je OTR!”

Kënga më e re e Varrosit, pjesë e grupit OTR, duket në ...