Tmerrohet Paskuqani, të shtëna armësh në drejtim të një servisi

Kliko per me shume info

ndroq-policiaNjë ngjarje e tmerrshme ka nodhur në Paskuqan. Një person ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri në murin e një servisi në këtë zonë.Mësohet se ngjarja ka ndodhur gjatë natës. Burime nga policia e Tiranës bënë me dije  se dje u qëllua në drejtim të biznesit të shtetasit me inicialet L.T, 32 vjeç. Po ashtu ata theksuan se në cilësinë e provës materiale u gjetën dhe sekuestruan 3 bërthama dhe 6 veshje predhe. Sakaq, po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.