Diçka e tmerrshme shfaqet në mes të Pogradecit, shokohen qytetarët

pograaaNjë qytetar në Pogradec është tmerruar nga ajo që ka parë me sytë e tij ditën e sotme, në mes të qytetit ku jeton.

Ai ka qenë duke lëvizur me makinë kur përpara i ka dalë një situatë aspak e bukur.

Kliko per me shume info

Në një thertore, gjatë orëve të para të mëngjesit të sotshëm, dikush ka qenë duke çuar mishin, si çdo ditë tjetër. Ajo që bën përshtypje dhe nuk mund të kalojë pa u vënë re, është mënyra e transportit të tij.

LEXO EDHE:  Shkarkimi i gjyqtarit Fatos Lulo/ Deputeti i LSI: Sistemi në kolaps, ja kush janë përgjegjësit

Mish i hedhur mbi një kamionçinë, pa asnjë lloj standardi higjienik, në mes të pluhurit që lëviz rrugës e pambuluar dhe ku mishi prek ndryshkun e karrocerisë së automjetit.
“Ju bëftë mirë mishi o njerëz”, shkruan qytetari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here