Diçka e tmerrshme shfaqet në mes të Pogradecit, shokohen qytetarët

pograaaNjë qytetar në Pogradec është tmerruar nga ajo që ka parë me sytë e tij ditën e sotme, në mes të qytetit ku jeton.

Ai ka qenë duke lëvizur me makinë kur përpara i ka dalë një situatë aspak e bukur.

Në një thertore, gjatë orëve të para të mëngjesit të sotshëm, dikush ka qenë duke çuar mishin, si çdo ditë tjetër. Ajo që bën përshtypje dhe nuk mund të kalojë pa u vënë re, është mënyra e transportit të tij.

Mish i hedhur mbi një kamionçinë, pa asnjë lloj standardi higjienik, në mes të pluhurit që lëviz rrugës e pambuluar dhe ku mishi prek ndryshkun e karrocerisë së automjetit.
“Ju bëftë mirë mishi o njerëz”, shkruan qytetari.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Tenton vetëhelmimin ish kryetari i komunës Baz

Ish kryetari i komunës së Bazës ka tentuar të vetëhelmohet, teksa është ...