Tiranë, 33-vjeçari tenton të shpëtojë të birin nga lartësia, ja gjendja e tyre

Kliko per me shume info

UntitledNjë djalë 33- vjeç J.K., me banim në kryeqytet në kushtet e depresionit, ka tentuar të hidhet nga dritarja e apartamentit në katin e tretë. Por ka qenë i ati V.K., 64 vjeç ai i cili e ka pikasur teksa i riu po kryente aktin e rëndë dhe ka tentuar që ta pengojë….

Për pasojë babë e bir kanë rënë të dy në tarracën e katit të parë dhe ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën. Nuk dihen ende shkaqet që e kanë shtyrë të riun drejt një akti të tillë, ndërkohë që vijojnë hetimet për zbardhjen e kësaj ngjarje..opinion/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.