Tiranë, 33-vjeçari tenton të shpëtojë të birin nga lartësia, ja gjendja e tyre

UntitledNjë djalë 33- vjeç J.K., me banim në kryeqytet në kushtet e depresionit, ka tentuar të hidhet nga dritarja e apartamentit në katin e tretë. Por ka qenë i ati V.K., 64 vjeç ai i cili e ka pikasur teksa i riu po kryente aktin e rëndë dhe ka tentuar që ta pengojë….

Për pasojë babë e bir kanë rënë të dy në tarracën e katit të parë dhe ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën. Nuk dihen ende shkaqet që e kanë shtyrë të riun drejt një akti të tillë, ndërkohë që vijojnë hetimet për zbardhjen e kësaj ngjarje..opinion/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shpërthen në lëvizje makina në Fier, humb dy këmbët i sapoliruari nga burgu

Një automjet tjetër ka shpërthyer në lagjen “Kryengritja” të Fierit, ku si ...