Tiranë, krimet e rënda arrestojnë dy miqtë e Emiljano Shullazit pas takimit në burg

Kliko per me shume info

shullazi15Dy persona u arrestuan ditën e sotme në Tiranë me urdhër të prokurorisë së krimeve të rënda.
Shtetasit Endrit Qyqja dhe Endrit Zela janë vnë në pranga teksa po takonin në burg Emiljano Shullazin.
Dy personat në fjalë janë vënë në pranga sapo kanë dalë nga burgu ku takuan Emiljano Shullazin.

Behet me dije se arrestimet jane kryer tek paraburgimi 313 “Jordan Misja” ne Tirne.

Kliko per me shume info

Urdherat e arrestit te prokurorise jane ekzekutuar nga ana e repartit te policise Shqiponja.

Emiljano Shullazi bashkë me shtetasit Blerim Shullazi dhe Dritan Hate, ndodhen në burg prej disa muajsh ndërsa dy të arrestuarit e sotëm mësohet se kanë qenë pjesë e grupit të gjobëvënieve ndaj biznesmenëve në Tiranë dhe në Durrës./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.