Tiranë-Durrës, aksidentohet me vdekje këmbësori, arrestohet shoferi

aksidentiiiNje aksident me vdekje ka ndodhur mbremjen e sotme ne rrugen Tirane-Durres.

Policia ka thene se më datë 17.10.2016, rreth orës 19:05, në rrugën dytësore të Autostradës Tiranë-Durrës, pranë një qendre tregtare, një automjet me targa AA 730 MP që drejtohej nga shtetasi A. M., ka aksidentuar këmbësorin e seksit mashkull, rreth 60 vjeç, i cili ka ndërruar jetë në moment si pasojë e plagëve të marra.

“Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e rrethanave të aksidentit.
Drejtuesi i mjetit është ndaluar në flagrancë dhe është shoqëruar nga shërbimet e Qarkullimit Rrugorë Tiranë”, ben me dije policia.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Osumi nxjerr trupin e 47 vjeçarit, u zhduk pas kthimit nga Greqia

Lumi Osum ka nxjerrë në breg trupin e pajetë të 47 vjeçarit, ...