Tirane, 20 vjecari shkon ne spital me plumb ne trup, policia nis hetimet

policia-shkoderMë datë 18.10.2016, ka shkuar në SQU, shtetasi D. Xh., 21 vjeç, i plagosur me armë zjarri, (në dorë dhe në këmbë), i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ky shtetas dyshohet të jetë plagosur në zonën e tufinës në ambientet e një lokali.

Grupi hetimor në vendin e ngjarjes po punon për identifikimin e autorëve dhe zbardhjen e kësaj ngjarje.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shqiptari me 42 kg drogë ‘fluturon’ me makinë dhe përplaset, ndiqen nga policia

Policia vanedase tha se një 27 vjeçar shqiptar u arrestua mëngjesin e ...