Ja kush është tifozja e “çmendur” e Partizanit që mbeti “e plagosur” në Elbasan

tifozjaaNdeshja mes Partizanit dhe Skënderbeut që u luajt në ‘Elbasan Arena’ degjeneroi në dhunë pas një lojtar i Skënderbeut u dëmtua.

Menjëherë pas kësaj, tifozët u revoltuan dhe filluan të përleshen me policët e të thyejnë stolat.

Për të qetësuar ngjarjen, policia hodhi gaze lotsjellës por si pasojë u plagos edhe një tifoze e Partizanit, e cila mbeti pa ndjenja në fushë.

Ajo është tioze e grupit ‘Guerrilas’, tifozë që mbështesin skuadrën e Partizanit. Ajo është vetëm 18-vjeçe, dhe quhet Trevisa Tusha.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Europa League, M.United e Roma fitore me aromë kualifikimi

Të mëdhenjtë imponojnë forcën në ndeshjet e Europa League. Manchester United dhe ...