Ja kush është tifozja e “çmendur” e Partizanit që mbeti “e plagosur” në Elbasan

tifozjaaNdeshja mes Partizanit dhe Skënderbeut që u luajt në ‘Elbasan Arena’ degjeneroi në dhunë pas një lojtar i Skënderbeut u dëmtua.

Menjëherë pas kësaj, tifozët u revoltuan dhe filluan të përleshen me policët e të thyejnë stolat.

Kliko per me shume info

Për të qetësuar ngjarjen, policia hodhi gaze lotsjellës por si pasojë u plagos edhe një tifoze e Partizanit, e cila mbeti pa ndjenja në fushë.

Ajo është tioze e grupit ‘Guerrilas’, tifozë që mbështesin skuadrën e Partizanit. Ajo është vetëm 18-vjeçe, dhe quhet Trevisa Tusha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.