Tifozja e Messit e papërmbajtshme, ja cfarë fotosh publikon për yllin e Barcës

tifozja-messi23-vjeçarja Livia Gullo është një ndër tifozet më seksi në botë.
Ajo vjen nga Brazili derisa është tifoze e Barcelonës dhe e Lionel Messit.

Livia ka bërë bujë në mediat botërore për shkak të fotografive provokative me fanellë të Barcelonës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...