VIDEO/ Tenton të thyejë me gurë e sopatë xhamin e BMW-së, por pa rezultat!

Pasi pronari i makinës ka harruar celësin brenda, ka menduar të thyejë njërin nga xhamat e BMW-së gjermane.
Mirëpo, kjo tentativë ka shërbyer edhe si “test” për makinën gjermane, xhami i të cilës nuk u thye shkruan LajmiFundit.al.
Në video duket qartë që xhami tentohet të thyhet me gurë, kacavida dhe sopatë, por pa sukses!

Kujdes, mos e provoni në veturën tuaj!

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja si të zbuloni se kush ju telefonon me numër privat (VIDEO)

Të gjithë bezdisemi nëse na telefonojnë pa numër. Dikush, i cili nuk ...