Shqiptari mahnit jurinë e “The Voice of Germany”

Shpresim Ahmeti i ka mahnitur të gjithë me zërin e tij në performancën e parë në “The Voice of Germany”.

Ai interpretoi këngën “This is a mans ëorld” nga James Broën dhe me zërin tij bëri për vete menjëherë anëtarët e jurisë të sezonit të 6 të “The Voice of Germany”.

18-vjeçari shqiptar është një student në gjermani, por kësaj performace mori një vëmendje të madhe nga mediat në Gjermani.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prekëse/ Përpiqet të mbrojë vajzën, gruaja qëllohet me thikë (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë, ku një grua është ...