Telefoni me kamerën më të mirë që keni parë deri më tani

kamera-samsungPas problemeve me smartfonin Galaxy Note 7, gjigandi korean i teknologjisë – Samsung, ka paralajmëruar se në tre mujorin e parë të vitit të ardhshëm do të lansojë smartfonin e ri, Galaxy S8.

Sa i përket performancave shumë pak është zbuluar në lidhje me këtë pajisjen e rradhës nga Samsung

Ajo që kemi kuptuar është se Galaxy S8 do të ketë kamerën më të mirë deri më tani që është aplikuar në ndonjë smartfon.

Kamera e prapme e Samsung Galaxy S8 do të ketë 30 megapiksel ndërsa front-kamera do të jetë 9.0 megapiksel. Kamera gjithashtu përfshin stabilizimin e imazhit, geo tagging, njohjen e fytyrës, HDR dhe auto lazer.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Përditësimi i fundit i iOS, redukton ndjeshëm fikjen e papritur të “iPhone 6”

Gjatë muajve të fundit, disa përdorues të “iPhone 6” dhe “6S” raportuan ...