Ky është telefoni i së ardhmes

Kliko per me shume info

Ky telefon tashmë është bërë realitet dhe shumë shpejt atë mund ta blini.

Telefoni koncept nga kompania Kineze “Xiaomi” është bërë realitet dhe tash ju mund ta blini atë.

Telefoni i quajtur “Mi Mix” është një telefon pothuajse i gjithi ekran.

Kliko per me shume info

Ky është një telefon shumë i bukur dhe ka një ekran të madh 6.4 inç brenda një telefoni me pothuajse atë madhësi.

Sa i përket specifikave, ky telefon vjen me procesor Snapdragon 821, 6GB RAM, bateri 4400mAh, rezolucion 1080×2040 piksel dhe kamerë 16MP 2160p. Ky telefon vjen me memorie 128GB dhe 256GB, të cilët kushtojnë $510 dhe $590.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.