Të pasme bombastike dhe nga Anita Latifi (Foto)

UntitledE ftuar në emisionin Topshou, këngëtarja anita Latifi shfaqi një trup shumë bombastik. Më një fustan ngjyrë ari, ajo i tregonte mësë miri linjat e saja. Por, ato që tërhoqën më së shumti vëmëndje, ishin të pasmet e saja të cilat padyshim janë perfekte dhe bombastike. Ajo nuk është ndalur me kaq, por përmes një videoje të postuar në Instagram, ajo provokon me to.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ju kujtohet këngëtarja shqiptare Elsa Lila? S’do ta besoni sa ka ndryshuar tani

Elsa Lila ka qenë një nga këngëtaret më të dashura për publikun ...