Taksistët zihen me grushte për vendin e parkimit tek ish-blloku

Dy taksistë janë rrahur me grushte sot në zonën e Bllokut. Në videon e postuar në rrjetet sociale shihen shoferët që grushtohen me njëri-tjetrin, dhe më pas ndërhyjnë qytetarë për t’i ndarë.

08512487 by revistaime
Nuk dihet shkaku i zënkës dhe konfliktit fizik mes tyre, teksa nga policia nuk ka asnjë deklaratë për ngjarjen. Por nuk janë të pakta sherret qoftë verbale mes taksistëve për pasagjerët dhe vendqendrimet.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here