CNN shfaq sulmin vetëvrasës me bombë në Mosul (+18)

isis-sulmePamje shqetësuese janë shfaqur në televizionin CNN gjatë ditës së djeshme

CNN ka shfaqur një moment kur një sulmues vetëvrasës hedh vetën në ajër gjatë luftimeve në Mosul.

Vetëvrasësi shihet në video në momentin kur i afrohet forcave të koalicionit, dhe një ushtarë teksa tenton të ikë nga sulmuesi, rrëzohet për toke.

Sulmuesi vetëvrasës shpërthen bombën dhe shihen pjesët e trupit të tij duke fluturuar në ajër.

pic.twitter.com/KLIsK3plBk

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shifra e frikshme, vrasjësja e Kim Jong Nam u pagua vetëm ….

Gruaja indoneziane e arrestuar për vrasjen e gjysmëvëllait të liderit koreano-verior ka ...