Sulm në shtëpinë e modeles së njohur, një i plagosur dhe një i therur me thikë

Kliko per me shume info

miranda-kerrNë shtëpinë e Miranda Kerr në Malibu ka ndodhur një incidente që sigurisht do ta tmerrojë supermodelen.

Një hajn ka kaluar rrethojat në shtëpinë e kerr, ndërsa kur roja e sigurimit ka provuar ta ndalojë, ai e ka therrur në sy me thikë.

Kliko per me shume info

Pas kësaj, roja ka qëlluar hajdutin disa herë me pistoletë, derisa një plumb ka qëluar edhe kokën e tij, përcjell lajmi.net.

Ekipet e emergjencës kanë dërguar të dytë në spital dhe TMZ mëson që të dytë janë jashtë rrezikut për jetë, ndërsa Miranda në atë kohë nuk ishte në shtëpi.

Insidenti vjen pak kohë pas vjedhjes në Paris që e ka lënë të tmerruar edhe Kim Kardashian, e që sulmi ndaj të famshmëve po bëhet më i shpeshtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.