Studentet në Shkodër çmendin meshkujt ditën e parë të fakultetit, ja veshjet

STUDENTETDy vajza të cilat kanë qenë duke u futur në mjediset e Universitetit “Luigj Gurakuqi” në Shkodër në ditën e parë të fakultetit për këtë vit akademik, kanë shkaktuar një reagim zinxhir tek të gjithë meshkujt që ndodheshin në oborr.

Vajzat ishin veshur në mënyrë provokuese dhe aspak të përshtatshme për një proces mësimor. Ato të jepnin përshtypjen se po shkonin në ndonjë sfilatë.

Në vijim ju ftojmë të ndiqni pamjet e kapura ditën e sotme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shpërfytyron të dashurën që mos ta pëlqejë më njeri, e kafshon 21 herë në fytyrë

Vajza e identifikuar si Melody Moon, 25 vjece, nga Yeovil i SHBA-së, ...